Каде се снабдувате со овошје и зеленчук

На пазар
Во маркет
Во двете
35%
На пазар
21%
Во маркет
43%
Во двете
ноемвридекември 2019јануари
понвтрсрдчетпетсабнед
2526272829301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345

КУРСНА ЛИСТА

Држава

Единица валута

Среден курс во денари

ЕМУ

EUR

61.5245

С А Д

USD

55.4575

В.Британија

GBP

72.8532

Швајцарија

CHF

56.0945

Шведска

SEK

5.8493

Норвешка

NOK

6.0774

Земјоделски Пазарен Информативен Систем | Сите права се задржани | Copyright © 2018 UNET