Каде се снабдувате со овошје и зеленчук

На пазар
Во маркет
Во двете
60%
На пазар
19%
Во маркет
20%
Во двете
јануарифевруари 2023март
понвтрсрдчетпетсабнед
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272812345
6789101112

КУРСНА ЛИСТА

Земјоделски Пазарен Информативен Систем | Сите права се задржани | Copyright © 2018 UNET